Portfolio

Vybrané reference

Na této stránce bych Vám rád představil některé výsledky své práce v oblasti SEO optimalizace a navazujících marketingových služeb.

Mujbeh.cz – běžecká speciálka

Záměr zvýšení návštěvnosti, konverzí a povědomí o značce. Provedena optimalizace stránek, zřízen blog, FB profil, pravidelné newslettery na klienty, tvorba zpětných odkazů.

66

Jazyková škola Pelican Brno – www.skolapelican.com

Po úpravě domény klient řešil propad návštěvnosti a tím i konverzí. Stránky prošly optimalizací a další propagace byla řešena formou budování zpětných odkazů. Spuštěny automatizované e-maily s cílem získávat další kontakty na zájemce o studium a dále s nimi pracovat před objednávkou.

pel

Miss Princess of the World – mezinárodní soutěž krásy

S klientem řešíme úpravu vzhledu, optimalizaci pro vyhledávače, úpravu rozsáhlého portfolia podpůrných stránek a nasazení dalších částí stránek.

missprincess

Obchodprorybare.cz – rybářský e-shop Brno

Zcela nový projekt spuštěný v květnu 2016 s cílem zvýšit povědomí o značce a samozřejmě začít prodávat. Provedena optimalizace i navržení vhodné struktury. Zřízen rybářský blog i FB profil. Řešena propagace formou soutěží, článků, newsletterů atd.

ryb1

Krabicenapizzu.cz – menší úzce zaměřené stránky

Stránky byly vytvořeny cca červnu 2016. Byla provedena základní optimalizace včetně úpravy struktury webu, zpětné odkazy, propagace formou článků i newsletterů.

kk

Zlatapralinka.cz – domácí výroba pralinek

Provedena SEO optimalizace textů a nasazení nových, úprava struktury, zpětné odkazy a celkové zaměření na budování brandu.

pralinka

Tvorilci.cz – e-shop s potřebami na tvoření

Proveden SEO audit a navrženy konkrétní kroky pro zlepšení.

tvorilci

 

 

 

 

 

 

Menší obsahové stránky vytvořené pro www.ceskykompas.cz – cestovní agentura

Nasazení systému WordPress, šablona, obsah a SEO optimalizace stránek.

  • www.dovatikanu.cz
  • www.do-recka.cz
  • www.do-portugalska.cz
  • www.do-nemecka.cz
  • www.do-norska.cz

donemecka